ELTE – A mozgás közössége

Lehetőség van kosár- és kézilabdára, tollaslabdára, teremfocira, asztaliteniszre, torna- és önvédelmi sportok gyakorlására, a vízisporttelepen kajak-, kenubérlésre és -tárolásra, vízparti rendezvényekre. Fedett és nyitott teniszpályák, bitumenes és füves focipályák, atlétikai pálya, konditerem, minigolf centrum és homokos strandröplabda pálya állnak a vendégek rendelkezésére. A pályákat egy-egy alkalomra bérelhetik, vagy szerződéssel állandó időpontra is lefoglalhatják az érdeklődők. Az ELTE Szenátusa 2008 decemberében a vagyonkezelésében lévő sportcélú ingatlanok költséghatékony működtetésére hozta létre az ELTE Sport Kft-t. Így közös portfolióba kerültek az Egyetem sportlétesítményei, és megnyílt a lehetőség a „sportfogyasztót” középpontba állító, egységes szolgáltatási koncepció megvalósítására. A Kft. elsődleges feladata a Bogdánfy utcai, a Mérnök utcai és a Vízisport utcai létesítményekben pályaidőket biztosítani az egyetemi polgárok számára, oktatási, kutatási és szabadidősport célokra egyaránt. „ELTE – A tudás közössége. És reméljük, hamarosan kijelenhetjük: A mozgás közössége is” – olvasható az ELTE SPORT Kft. honlapján, a www.eltesport.hu-n, ahol az érdeklődő bővebb információt talál a pályákról, foglalási lehetőségekről és árakról.

2009.03.11.