ELTE-s sikerek a Téli Triatlon versenyen

A 2009. március 7-én második alkalommal megrendezett galyatetői Téli Triatlon verseny első és harmadik helyén a Pálfy testvérpár végzett, mindketten TTK-s hallgatók. Az országos bajnokság legjobbja Pálfy Máté biológus hallgató lett, a bronzérmet testvére, Pálfy Márton környezettan szakos hallgató szerezte meg. Rajtuk kívül Farkas Zsolt (szintén biológus hallgató) vehetett át korosztályos bronzérmet. Az ELTE-s csapat többi tagja is jól teljesített, hiszen további két aranyat, egy-egy ezüstöt és bronzot hoztak el a serdülőtől a szenior futamokig. A téli triatlon a népszerű „multisport”, a triatlon havas változata, egy viszonylag fiatal sportág, amely futás, hegyi kerékpározás és végül sífutás folyamatos teljesítéséből áll, mindhárom szám havas terepen zajlik.