Centrumban a tudás

2011. november 24.

ELTE Természettudományi Kar (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, Gömbaula)

2011. november 24. -

ELTE Természettudományi Kar (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, Gömbaula)

Az „Európai Léptékkel a Tudásért, ELTE” kutatóegyetemi projekthez kapcsolódó rendezvény célja, hogy a közönségnek bemutassa a TTK kiemelkedő technikai berendezéseit és az Egyetem Természettudományi Karán zajló interdiszciplináris kutatások eredményeit. A program részeként ünnepélyes keretek között megnyitják a Tudomány és esztétika című kiállítást is, amelyen az új, pásztázó elektronmikroszkóp felvételei alapján készített képeket tekinthetik meg.

A Magyar Tudomány Ünnepe rendezvénysorozat részeként szervezett esemény különleges előadásokkal, konferenciabeszélgetéssel, szakmai szekcióülésekkel várja a résztvevőket, a kémia, a biológia, illetve az anyag- és földtudomány iránt érdeklődőket.

Részvételi szándékát ezen az oldalon jelezze! Regisztráció 2011. november 20-ig.

Részletes program

Időpont: 2011. november 24. 10:00
Helyszín:
ELTE Természettudományi Kar, Lágymányosi Campus, Gömbaula (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A)