Fellegi Ádám Liszt-koncertje az ELTE-n

Fellegi Ádám zongoraművész az ELTE jogi karán működő Instruktori Kör felkérésére elvállalta, hogy 2011. november 22-én jótékony célú koncertet ad az ELTE Aula Magnájában, amelynek bevételéből támogatja, hogy egyetemi adománycsomagot juttassanak el a világ egyik legszegényebb országába, Bissau-Guineába. E jótékony felajánláshoz csatlakozott az ELTE Alumni Szervezete a koncert megszervezéséhez nyújtott támogatásával.

A „LISZT – 200 év plusz egy hónap” című, nagy sikerű esten a zongoraművész Liszt Ferenc négy művét adta elő magyarázó megjegyzésekkel kísérve: a szerző egyik csúcsteljesítményeként értékelt h-moll szonátát, az „1849. október” alcímet viselő Funérailles-t, a népszerű Szerelmi álmokat, és végül a XII. magyar rapszódiát.

2011.11.29.