Lágymányosi Eötvös Napok

05/08 - 05/11

2012. május 08. - 2012. május 11.

05/08 - 05/11

2012. május 08. - 2012. május 11.

ELTE Lágymányosi Campus (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A–C)

Idén plusz egy nappal bővül a LEN, így már május 8-tól 11-ig várnak mindenkit a koncertekkel, sport- és környezettudatos programokkal.

Az idei LEN-en fellép többek között az Erős Pista, és az ABCD is, koncertet ad az Open Stage, a Paddy & the Rats, a Hősök, az Ocho Macho, a Punnany Massif, a Skafunders, Jurij, Kozsó és az Ámokfutók, a Jukebox Babiez, DJ Palotai, DJ Juhász Laci. A koncertek előtt és után mintegy 110 program kínálatából lehet válogatni: lesz silent disco, kertmozi, stand up comedy, bor- és pálinkaház, sportbemutatók, karaoke, élménypark és még nagyon sok minden. Idén is az összes program és koncert ingyenes.

A LEN első napján, május 8-án délután 5 óra 5 perckor kerül lebonyolításra a megfiatalított és kissé átalakított 5vös5km futóverseny is, amely az egyik legnagyobb hagyományokkal rendelkező, már 12 éves felsőoktatási sportesemény, az ELTE legnagyobb sportprogramja.

A LEN-en lesz az ELTE Zenekarok Fesztiváljának döntője is, ez a fesztivál már 2005 óta lehetőséget biztosít az egyetemi hallgatóknak, hogy zenei szerzeményeiket az egyetemi polgárok előtt bemutassák.

Lassan véget ér az ELTE fenntarthatósági szemléletformáló kampánya, az Ökoszeminárium, amely egyik záróeseményeként egész napos programmal – koncertekkel, kerekasztal-beszélgetésekkel, játékokkal és workshopokkal – jelentkezik a LEN-en.

Részletes program a LEN honlapján
LEN a Facebookon

Időpont: 2012. május 8–11.
Helyszín: