Szerves Kémia Problémamegoldó Verseny 2014

2014. április 25.

2014. április 25. -

Idén tavasszal az ELTE TTK Szerves Kémiai Tanszék, a BME Szerves Kémia és Technológia Tanszék valamint a SE Szerves Vegytani Intézet ötödik alkalommal rendezi meg a Szerves Kémia Problémamegoldó Versenyt, amelynek kiemelt támogatója a Richter Gedeon Nyrt. A versenyre várnak minden szerves kémia iránt érdeklődő BSc-s és MSc-s hallgatót!

Az ELTE TTK Szerves Kémia Tanszéke 2010-ben rendezett először Szerves Kémiai Problémamegoldó Versenyt a szerves kémia iránt érdeklődő alap- illetve mesterszakos hallgatók számára. A verseny célja, hogy a hallgatók elgondolkodtató, érdekes és életszerű szerves- valamint biokémiai problémákkal találkozzanak. Az elmúlt két évben a verseny szervezésébe bekapcsolódott a Budapesti Műszaki Egyetem Szerves Kémia és Technológia Tanszéke valamint a Semmelweis Egyetem Szerves Vegytani Intézete is. A verseny során a feladatok megoldásához bármilyen kézzel írott vagy nyomtatott irodalom felhasználható, elektronikus eszközök használata azonban nem megengedett.

Jelentkezés

Időpont: 2014. április 25. 14:00–17:00
Helyszín: ELTE Lágymányosi Campus, Északi tömb – Konferencia terem (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A -1.75)