I. ELTE Tehetségnap

2014. május 06.

ELTE BTK Gólyavár, Mária Terézia terem (1088 Budapest, Múzeum krt. 4.)

2014. május 06. -

ELTE BTK Gólyavár, Mária Terézia terem (1088 Budapest, Múzeum krt. 4.)

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Egyetemi Hallgatói Önkormányzata innovatív állásbörzét szervez, melynek célja kapcsolatot teremteni a tehetséges hallgatók és a tehetségeket kereső, innovatív vállalatok között, másrészről pedig bemutatkozási lehetőséget biztosítani, alternatívát és lehetőséget mutatva a hallgatók számára karrierútjuk tervezéséhez tehetségbarát vállalatok, start-upok és lehetőségeik bemutatásával. A rendezvényt az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat az ELTE Karrierközpont és az Iskolaszövetkezet, illetve a Design Terminál együttműködésével valósítja meg.

Tervezett program

10:00 Megnyitó

10:30 Kerekasztal beszélgetés
a hazai közoktatási, felsőoktatási és munkaerőpiaci tehetséggondozás szereplőivel a különböző tehetséggondozási formák összekapcsolási lehetőségeiről, hatékonyságáról és fejlesztési lehetőségéről

12:00 Állófogadás, ebédszünet

13:00 Tehetségböze
Tehetséges hallgatókat kereső vállalatok, startupok rövid, interaktív bemutatkozója, hogy miért érdemes náluk dolgozni, illetve tehetséges hallgatók bemutatkozása (énmárkájuk, saját ötleteik, projektjeik bemutatása)

14:00 Tehetség Café
World Café módszerrel a bemutatkozó munkáltatók helyet foglalnak egy asztalnál, az érdeklődők pedig csoportokban, tíz-tizenöt percenként asztalt váltva haladnak körbe a teremben.

Előzetesen regisztráció

Időpont: 2014. május 6. 10:00–15:00
Helyszín: ELTE BTK Gólyavár, Mária Terézia terem (1088 Budapest, Múzeum krt. 4.)