Érettségizőknek – ingyenes felkészítők

A Nemzedékek Tudása Tankönyvkiadó és a Nemzedékek Tudása Akadémia ingyenesen elérhető érettségi felkészítőket tett közzé: a diákok a matematika, a történelem és az irodalom tantárgyak érettségi témaköreihez kapcsolódó rövid videókat, valamint egyéb tartalmakat, például prezentációkat és összefoglalásokat tölthetnek le.

A videókon három budapesti gimnázium vezetőtanárának az érettségi témakörökhöz kapcsolódó előadása látható. Arató László, az ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium vezetőtanára a magyar, Foki László, a Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium vezetőtanára a történelem, Gerőcs László, az ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola vezetőtanára a matematika tantárgyak anyagaiban szerepel. A pedagógusok a gyakorlati pedagógiai munka mellett a tananyagok összeállításában is nagy tapasztalattal rendelkeznek.

A videók és a kapcsolódó tartalmak itt elérhetők, a Facebook-oldalon pedig további hasznos információk találhatók.

2014.04.16.