Fővárosi Büntetőjogi Perbeszédverseny

2014. április 25.

ELTE Aula Magna (1053 Budapest, Egyetem tér 1–3. I. em.)

2014. április 25. -

ELTE Aula Magna (1053 Budapest, Egyetem tér 1–3. I. em.)

Az ELTE ÁJK Büntető Eljárásjogi és Büntetés-végrehajtási Jogi, valamint a Büntetőjogi Tudományos Diákköre szervezésében Fővárosi Büntetőjogi Perbeszédverseny lesz 2014. április 25-én az Egyetem téren.

A versenyt immár hagyományosan évente az a budapesti jogi kar rendezi meg, amely hallgatói a legsikeresebbek voltak az előző évi versenyen. A tavalyi győzelmek eredményeképpen idén az ELTE szervezi a versenyt, ahol a Károli Gáspár Református Egyetem, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és az ELTE hallgatói mérhetik össze tudásukat ügyész/védő kategóriákban.

Az ELTE ÁJK-t a Kari Büntetőjogi Perbeszédverseny eredménye alapján védő kategóriában Kónya Miklós Máté és Csáky Bence, ügyész kategóriában Horváth Georgina és Felnagy Vanessza fogja képviselni. Minden érdeklődőt várnak!

Időpont: 2014. április 25. 16:00
Helyszín: ELTE Aula Magna (1053 Budapest, Egyetem tér 1–3. I. em.)