IV. ELTE Nyugdíjas Találkozó

2014. szeptember 12.

ELTE PPK Aula (1075 Budapest, Kazinczy u. 23–27.)

2014. szeptember 12. -

ELTE PPK Aula (1075 Budapest, Kazinczy u. 23–27.)

Rég nem látott ismerősökkel, egykori kollégákkal találkozhatnak és beszélgethetnek 2014. szeptember 12-én az egyetem nyugdíjas kollégái a PPK Kazinczy utcai Aulájában. A nyugdíjas találkozót negyedik alkalommal rendezi meg az ELTE Alumni Szervezet Nyugdíjas Klubja és a Karrierközpont.

Az egyetemi szintű találkozó célja, hogy az intézmény nyugdíjba vonult dolgozóival is folyamatos kapcsolatban maradjon, programokat biztosítson számukra és segítse őket egymás közötti kapcsolataik ápolásában. Az egyetem vezetése fontosnak tartja, hogy a találkozó 2011-ben elindított hagyománya idén is folytatódjon.

Az ELTE Alumni Szervezet keretében 2011 szeptemberében alakult meg az ELTE Nyugdíjas Klub, a klub tagjai ismeretterjesztő előadásokon, színházi előadásokon és művészeti esteken vehetnek részt. A tavalyi nyugdíjas találkozóról készített beszámolónk itt olvasható, a rendezvényen készített képek itt láthatók.

A szervezők az ELTE nyugdíjasainak elérhető címlistájára meghívót küldtek, de örömmel várják a címlistán még nem szereplők jelentkezését is.

Időpont: 2014. szeptember 12. 15:00
Helyszín: ELTE PPK Aula (1075 Budapest, Kazinczy u. 23–27.)