Ismét Bruckner-termi előadás

2014. november 07.

ELTE TTK Bruckner-terem (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, fsz.)

2014. november 07. -

ELTE TTK Bruckner-terem (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, fsz.)

Az MTA Szerves és Biomolekuláris Kémiai Bizottság „Bruckner-termi előadás”-sorozatának következő ülését (a megszokottnál egy héttel később) 2014. november 7-én tartják a Természettudományi Kar Kémiai Intézetében. Az előadáson Martin Krátký, a prágai Károly Egyetem Szervetlen és Szerves Kémiai Tanszékének kutatója, valamint Gálné Babos Fruzsina, az MTA-ELTE Peptidkémiai Kutatócsoport tagja mutatja be munkáját.

Program

Martin Krátký (Charles University in Prague Faculty of Pharmacy in Hradci Králové, Department of Inorganic and Organic Chemistry):
Design and synthesis of small molecules active against mycobacteria

Gálné Babos Fruzsina (MTA-ELTE Peptidkémiai Kutatócsoport):
Citrullin-tartalmú peptidek és konjugátumaik a Rheumatoid arthritis korai kimutatására

Időpont: 2014. november 7. 14:00
Helyszín: ELTE TTK Bruckner-terem (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, fsz.)