A felnőttek tanulásának és oktatásának legújabb kérdései – felhívás

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kara 2014. november 28-án doktorandusz konferenciát rendez a felnőttek tanulásával és oktatásával foglalkozó PhD hallgatók részére. A konferenciára önálló kutatáson alapuló, tudományos igényű előadásokat várnak 15 perces időkeretben az andragógia tudományáról, valamint annak pedagógiai, gyógypedagógiai, pszichológiai, szociológiai, közgazdaságtani, kommunikációs, sport- és orvostudományi határterületeiről. Jelentkezési határidő: 2014. november 10.

A jelentkezés feltétele: online jelentkezési lap kitöltése és egy maximum 2000 karakteres absztrakt feltöltése ezen a weboldalon. A beérkezett absztraktokat az ELTE PPK Neveléstudományi Doktori Iskola oktatói bírálják el, az eredményről legkésőbb november 15-ig visszajelzést küldenek.

A konferencia honlapja

2014.10.28.