A Telekom IT SIS csapata lett a III. ELTE-InfoPark Kupa győztese

Az ország egyik legmodernebb sportlétesítménye, a 2014 novemberében átadott Tüskecsarnok nyílt napot tartott 2015. január 16-án, amelynek kiemelt eseménye volt a BEAC és az ELTE által immár harmadik alkalommal megszervezett ELTE-InfoPark Kupa. A tizenkét csapatos tornán részt vett többek között a Telekom, MOL, Swietelsky, Strabag és Lufthansa mellett számos nagy cég, amelyek az ELTE vonzáskörzetében működnek. A 2015-ös III. ELTE-InfoPark Kupa győztese a Telekom IT SIS csapata lett. A torna fővédnöke Vígh László, az NSK főigazgatója és Mezey Barna, az ELTE rektora volt.

Pénteken délután négy órától több száz érdeklődő vett részt a Tüskecsarnok fitnesz óráin és a focitornán, melyet a Budapesti Egyetemi Atlétikai Club (BEAC) szervezett a Nemzeti Sportközpontokkal (NSK) együttműködésben. A sportnap kettős célja, hogy a budapesti sportoló közönség megismerje az új létesítmény adta sportolási lehetőségeket, és ezzel együtt egy kis ízelítőt adjon a január közepén induló fitnesz programokból. Az ingyenes rendezvényen a Nemzeti Sportközpontok munkatársai körbevezették azokat, akik a multifunkcionális sportkomplexum újdonságai iránt érdeklődtek.

2015.01.21.