ELTE Alumni Jótékonysági Est

2015. február 13.

ELTE BTK Gólyavár (1088 Budapest, Múzeum körút 4.)

2015. február 13. -

ELTE BTK Gólyavár (1088 Budapest, Múzeum körút 4.)

Az ELTE Alumni Szervezete és az ELTE Alumni Alapítvány idén is megszervezi támogatói és tagtoborzó rendezvényét, az ELTE Alumni Jótékonysági Estet 2015. február 13-án, a Gólyavárban.

A résztvevőket Mezey Barna, Egyetemünk rektora, az Est fővédnöke, az Alumni Alapítvány elnöke köszönti. Fellép Beliczai Balázs humorista, Kőhalmi Ferenc bűvész és a FélDecibel együttes. Az asztaltársaságok Czeti István kvízmester vezetésével felmérhetik ELTE-s tudásukat, a programot a tervek szerint a Könyvtár Klubban zárják. Az este házigazdája Märcz Balázs.

Az Esten a támogatói jegyvásárlásokból (1000 Ft), valamint a tombolajegyekből befolyó összeget a 2013-ban megkezdett hagyomány folytatására fordítják: az Alapítvány ELTE-s tehetségek tanulmányainak finanszírozásához járul hozzá. Az idei ösztöndíjasokról itt talál bővebb információt.

Részvételi szándékát 2015. február 11-ig ezen az e-mail címen jelezze, a kar / szervezeti egység megjelölésével, a szervezők ez alapján állítják össze az asztalfoglalásokat. A helyszín befogadóképessége korlátozott, az első 150 fő jelentkezését tudjuk elfogadni.

Facebook-esemény

Időpont
: 2015. február 13. 19:00
Helyszín: ELTE BTK Gólyavár (1088 Budapest, Múzeum körút 4.)

ELTE Karrierközpont