Vietnami nap

2015. február 06.

2015. február 06. -

2015. február 6-án második alkalommal rendezik meg a vietnámi kultúra napját az ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnáziumban, az eseményt a holdújév ünnepe köré szervezik.

Ezen a napon az iskola közössége és vendégeik az ázsiai ország kultúrája mellett megismerkedhetnek a migráns lét sajátosságaival, valamivel közelebb kerülhetnek annak a közel hatvan radnótis diáknak a gyökereihez, ünnepi és hétköznapi kultúrájához, akik a budapesti vietnámi kolónia tagjai. Az iskola vietnámi közössége színes színpadi műsorral mutatkozik be fél 4-től a Díszteremben, az utána következő műhelyfoglalkozásokat az iskola tanárai és diákjai, valamint az ELTE gyakornokai együtt szervezik.

Az idei év kedvcsináló videója itt elérhető.

Időpont: 2015. február 6. 15:30
Helyszín: ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium (1146 Budapest, Cházár András u. 10.)

ELTE Radnóti