Jótékonysági est a Radnótiban

2015. május 08.

2015. május 08. -

2015. május 8-án a Radnóti Miklós Gyakorlógimnáziumban folytatódik a Messzeringó kulturális jótékonysági sorozat. Az est első felében Nagy Anna és Huszárik Kata Lázár Ervin-előadását, második felében Hábetler András és barátainak operaműsorát élvezhetik a résztvevők. Az esti program előtt, 16:00-tól a Hosszúlépés épületbejárást is szervez „Tetőtől a kazánházig” címmel.

„Huszárik Kata színművész és Hábetler András operaénekes radnótis diák volt. Nagy Anna Kata édesanyja: anya és lánya együtt hozzák el Lázár Ervin felnőttekhez szóló novelláiból összeállított estjüket. Hábetler András pedig tudja, hogyan kell az operát megszerettetni azzal is, aki nincs klasszikus zenéhez szokva” – olvasható az esemény ajánlójában.

A Messzeringó sorozatot a Radnóti Hálózat szervezi, az est bevételét az iskola alapítványának utalják, így segítve az intézményt. A rendezvény ingyenes, de 2000 Ft-os adományoknak nagyon örülnének a szervezők. Támogatói jegyek az iskola portáján vagy az előadás előtt igényelhetők. A Radnóti másik jótékonysági kezdeményezéséről, a téglajegy-kampányról itt olvashat bővebben, az épületsétából befolyó összeg egy részét téglajegyek vásárlására fordítják a szervezők.

Időpont:
2015. május 8.18:00
Helyszín: ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Díszterem (1146 Budapest, Cházár András u. 10, I. em.)

ELTE Radnóti