Az ELTE a tehetségekért

A korábbi kiírás sikerét követően az ELTE Tehetséggondozási Tanácsa ismét pályázatot hirdet az Egyetem hallgatóinak hazai és nemzetközi tanulmányi versenyeken és konferenciákon, valamint workshopokon való részvételének támogatására. A hallgatókat felkészítő oktatók is nyújthatnak be pályázatot. A pályázatok benyújtására 2015. szeptember 1-jétől lesz lehetőség.

Regisztrációs díj, poszter nyomtatás költsége, utazási (egy oda- és visszaút) és szállásköltségre igényelhető támogatás.  Az igényelt támogatás összegét a pályázónak tételesen kell felsorolnia, indokolnia, a költségek kalkulációjának alapjául szolgáló hivatkozásokat (pl. szállás, repülőjegy foglalás linkje) mellékelni. A pályázó 3 napon belül visszaigazolást kap pályázata beérkezéséről, s a bírálat után egy héten belül értesítést a döntésről. A pályázatok elbírálását a Tehetséggondozási Tanács tagjaiból kijelölt bizottság végzi.A pályázati űrlapot az ELTE tehetséggondozás honlapjáról lehet letölteni; és a Tehetséggondozási Tanács e-mailcímére kell eljuttatni.

2015.07.07.