Fókuszban a tanárképzés

2015. szeptember 15.

2015. szeptember 15. -

ELTE BTK, Kari tanácsterem (1088 Budapest, Múzeum krt. 4/A, fszt. 39.)

Az ELTE BTK Szakmódszertani Központ 2015. szeptember 15-én Bölcsészet- és művészetpedagógiai kutatások, fejlesztések és tananyagok a tanárképzés támogatására címmel projektzáró konferenciát szervez a magyar nyelv és irodalom, az idegen nyelvek és művészetek műveltségterületeinek tanárai, oktatói, kutatói és hallgatói számára. A program az „Országos koordinációval a pedagógusképzés megújításáért” című projekt eredményeit mutatja be, a megnyitón közreműködik a BTK Zenei Tanszék kamarakórusa.

Az előadások a magyar nyelv és irodalom, az idegen nyelvek, valamint művészeti és műveltségterületi projektek eredményeit foglalják össze, illetve több mint harminc új kiadványt és szakmai programot is bemutatnak. Egyetemünk oktatói és gyakorlóiskoláink pedagógusai mellett többek között előadnak a Debreceni Egyetem, a Kecskeméti Főiskola, a Miskolci Egyetem és a Pázmány Péter Katolikus Egyetem oktatói is.

Regisztráció (kötelező, 2015. szeptember 10-ig)

Részletes program

Időpont: