Idén is számít az ELTE a Gólyák véleményére!

A 2015/2016-os tanév őszi félévében az Eötvös Loránd Tudományegyetemre beiratkozó elsőéves alap- és mesterszakosok körében is kitölthető a Neptun rendszeren keresztül a Gólyakérdőív. Minden kérdőív kitöltésével az Egyetemnek, így különösen a Rektori Kabinet Minőségügyi Irodájának a minőség fejlesztésére irányuló munkáját segítik a hallgatók, akik véleményük kifejezésével saját egyetemi éveik alakításában is közreműködhetnek.

Az elsőéves hallgatókhoz intézett kérdések révén az Egyetem a tanulmányokkal, az intézménnyel és egyetemi élettel kapcsolatos várakozásokat, valamint az egyetemi évek utáni ambíciókat, karrierterveket kívánja felmérni és értékelni, egyben pedig leendő polgárait megismerni.

Az eredmények minden esetben a képzés minőségének, a hallgatók részére nyújtott szolgáltatások színvonalának fejlesztésére szolgálnak. Az előző években készült Gólyafelmérések beszámolói megtekinthetők itt.

Forrás: ELTE RK Minőségügyi Iroda

2015.09.03.