Ötletpályázat az elte.hu megújítására

2016 első negyedévében megújul az ELTE honlapja. A webes megjelenés korszerűsítése, a tartalom mind teljesebbé tétele, új innovatív megoldások és design kialakítása érdekében az Egyetem Kancellárja pályázatot tesz közzé, hogy a www.elte.hu-ra vonatkozó fejlesztési igényeinket közös gondolkodással alakítsuk ki.

Pályázni lehet az új honlap arculatával, tartalmával, szerkezetével, fejlesztési irányaival kapcsolatos ötletekkel, amelyeket a honlapot készítő, közbeszerzésen kiválasztott cég hasznosíthat. A legjobb ötletek pénzjutalomban részesülnek. A pályázatot elektronikusan 2015. szeptember 28-ig lehet eljuttatni erre az e-mailcímre.

Az elte.hu korábban, a Magyar Egyetemi és Főiskolai Sajtó Egyesület (MESE) által 2014. április 28-án megrendezett XIII. Felsőoktatási Média Konferencián intézményi kategóriában Az Év Campus Honlapja díjat kapta.

2015.09.14.