Eredmények és fenntarthatóság

2015. október 09.

ELTE PPK Aula (1075 Budapest, Kazinczy u. 23–27.)

2015. október 09. -

ELTE PPK Aula (1075 Budapest, Kazinczy u. 23–27.)

2015. október 9-én „Eredmények és fenntarthatóság” címmel összegezik az „Országos koordinációval a pedagógusképzés megújításáért” című, másfél éven keresztül zajló projekt tapasztalatait. A tanárképzési projekt Egyetemünk és a Pázmány Péter Katolikus Egyetem együttműködésében valósult meg.

A rendezvényt Károly Krisztina, a Tanárképző Központ főigazgatója nyitja meg. A plenáris előadások a műveltségi terültekhez kötődő, diszciplinárisan jól értelmezhető fejlesztésekkel, szakmódszertani kutatásokkal foglalkoznak. Szó lesz a pedagógiai-pszichológiai tartalmak szempontjából releváns új kezdeményezésekről, az eredményes pedagógiai gyakorlatról is. A délutáni tematikus workshopok során a résztvevők a projekt megvalósítása során szerzett tartalmi, módszertani és szervezeti/menedzsment tapasztalataikat vitathatják meg.

A projekt bölcsészet- és művészetpedagógiai alprojektjének eredményeit szeptember 15-én mutatták be, erről bővebben itt olvashat.

Részletes program

Időpont: 2015. október 9. 9:30–17:15
Helyszín: ELTE PPK Aula (1075 Budapest, Kazinczy u. 23–27.)

ELTE PPK