Arenberg-díj 2015

A Coimbra Csoport egyetemi hálózat közzétette az idei évre az Arenberg-díjra szóló pályázati felhívását volt Erasmus-hallgatók számára. A díj összege 5000 euró, amelyet a pályázatban nyertes hallgató egy összegben kap meg. Határidő: 2015. november 30. 24:00.

A pályázatra jelentkezhet bármely, az Eötvös Loránd Tudományegyetemen mesterszakon frissen végzett hallgató, azaz aki a benyújtási határidőt megelőző egy évben, 2014. november 30. és 2015. november 30. között szerezte diplomáját, valamint korábban cserehallgató volt Erasmus-ösztöndíjjal egy másik, a Coimbra Csoporthoz tartozó egyetemen.

2012-ben az Arenberg-pályázat nyertese Tóth-Czifra Júlia volt, aki irodalom- és kultúratudomány mesterszakon végzett az ELTE-n és Leidenben töltött egy szemesztert Erasmus ösztöndíjjal. Pályázatában kifejtette, hogyan segítette kinti tartózkodása kutatói munkájában és szakdolgozata megírásában.

Részletes pályázati kiírás

2015.10.16.