MedInProt-konferencia

2015. november 14.

ELTE TTK, Mogyoródi-terem (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/C)

2015. november 14. -

ELTE TTK, Mogyoródi-terem (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/C)

2015. november 14-én az MTA Természettudományi Kutatóközpont, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, a Semmelweis Egyetem és az ELTE együttműködésében megvalósuló fehérjetudományi program friss kutatási eredményeit mutatják be. A konzorciumot Perczel András egyetemi tanár vezeti.

A konferencián a MedInProt program eredményeinek rövid bemutatását követően a második nyertes kooperációs csoportok (Szinergia II) és a Gépidő pályázatok nyertesei ismertetik kutatásaikat. A résztvevők a poszterszekcióban megismerhetik a Szinergia I. és III. csoportok munkáját is, valamint bepillantást nyerhetnek a műszervásárlási-pályázat során megvásárolt eszközökről, azok szakmai hasznosulásáról.

A program célja az ifjú kutatók megismertetése egymással és a szakma tapasztalt kiválóságaival, a szakterületi szinergia erősítése, az együttműködő partnerek munkájának segítése, egyes kutatási területek aktív támogatása. A regisztrált résztvevők között a konferencia végén 50 000 Ft értékű konferenciatámogatást sorsolnak ki, regisztráció november 2-ig.

Időpont: 2015. november 14. 09:00 – 16:00
Helyszín: ELTE TTK, Mogyoródi-terem (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/C)