Műhelybeszélgetés az adópolitikáról

2015. november 10.

2015. november 10. -

A TáTK Európa Tanulmányok Tanszéke és az MTA TK Lendület-HPOPs Kutatócsoport A nemzeti érdekek érvényesítése az Európai Unióban című műhelybeszélgetés-sorozatának soron következő, 2015. november 10-i alkalmán az adópolitika kerül fókuszba. A műhely vendége ezúttal Nobilis Benedek, a Nemzetgazdasági Minisztérium Adópolitikai és Nemzetközi Adózási Főosztályának vezetője, akivel Fekete Balázs, az MTA TK Lendület-HPOPs tudományos munkatársa beszélget. Ezt kiegészítve Varju Márton, az MTA TK Lendület-HPOPs vezetője mutatja be a kutatócsoport jelenleg futó projektjeit.

A beszélgetéssorozat célja, hogy a jelen lévők – kapcsolatot teremtve a kormányzat és a tudományos közösség képviselői között – kölcsönös tanulási célzattal körüljárják a nemzeti érdekek az Európai Unión belül történő érvényesítésének jogi és szakpolitikai kérdéseit.

Időpont
: 2015. november 10. 17:00
Helyszín: ELTE Lágymányosi Campus, Rybár István-terem (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A -1.64)

ELTE TáTK