Lektorálási pályázat

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Tudományos Tanácsa pályázatot hirdet idegen nyelvű tanulmányok nyelvi lektorálásra. A támogatás olyan kéziratok idegen nyelvi lektorálására fordítható, amelyeket egy idegen nyelven megjelenő folyóirat már elfogadott, vagy a nyelvi színvonal javítása után ismételt benyújtást ajánlott fel. Pályázni folyamatosan lehet a kézirat és a szerkesztő levelének beküldésével, a folyóirat pontos megnevezésével és a támogatási igény megjelölésével.

Hárommillió forint áll az alap rendelkezésére, a pályázatokat a tudomanypolitika@rk.elte.hu e-mail-címre várják 2015. december 31-ig.

Pályázati kiírás

A Tudományos Tanács másik futó pályázata az Egyetem negyven év alatti kutatóit támogatja, a november 19-ig tartó pályázati időszakról itt olvashat bővebben.

2015.11.10.