Kísérleti pszichológia, ösztönök, intelligencia, technológia

2015. november 26.

ELTE BGGyK (1097 Budapest, Ecseri út 3. C/105.)

2015. november 26. -

ELTE BGGyK (1097 Budapest, Ecseri út 3. C/105.)

A Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézete 2015. november 26-án „Kísérleti pszichológia, ösztönök, intelligencia, technológia: a gyógypedagógiai pszichológia áramlatai” címmel konferenciát rendez a Magyar Tudomány Ünnepe keretében. A rendezvényt a szervezők Lányiné Engelmayer Ágnesnek ajánlják. A szimpóziumot Szalay Péter tudományos rektorhelyettes és Zászkaliczky Péter, a Kar dékánja nyitja meg.

Többek között előadást tartanak Győri Miklós intézetigazgató, Pléh Csaba egyetemi tanár (CEU), Mlinkó Renáta, az ELTE Gyakorló Országos Pedagógiai Szakszolgálat vezetője, Gereben Ferencné professor emeritus, Nagyné Réz Ilona nyugalmazott egyetemi adjunktus és a Kar Walter Bachmann-díjas hallgatói.

Részletes program

A Magyar Tudomány Ünnepe ELTE-s programjai itt találhatók.

Időpont: 2015. november 26. 10:00
Helyszín: ELTE BGGyK (1097 Budapest, Ecseri út 3. C/105.)

ELTE BGGyK