Kolonits Klára és barátai – Jótékonysági operaest

2015. november 28. 19:00

ELTE Aula Magna (1053 Budapest, Egyetem tér 1–3. I. emelet)

2015. november 28. 19:00 -

ELTE Aula Magna (1053 Budapest, Egyetem tér 1–3. I. emelet)

Az ELTE Alumni Szervezete várja az érdeklődőket a Belcanto Operabarátok Magyarországi Társasága által szervezett jótékonysági operaestre, amelyen Verdi, Bellini, Donizetti és Rossini operáiból csendülnek fel részletek. A „Kolonits Klára és barátai” jubileumi koncerten az ELTE BTK Zenei Tanszékének szerveznek gyűjtést, a befolyó összeget a Tanszék közel száz éves zongorájára fordítják.

A Kolonits Klára művésznő pályafutásának 20 éves jubileuma alkalmából adott koncerten közreműködnek:

• Kolonits Klára – szoprán
  • Szolnoki Apollónia – mezzoszoprán
  • Fekete Attila – tenor
  • Clementis Tamás – bariton
  • Dinyés Dániel – zongora

A belépés az ELTE Alumni Szervezet tagjainak díjtalan, de a regisztráció november 26-ig kötelező.
Az estre az ELTE Alumni-tagok vendégei 1500 Ft-ért válthatnak jegyet, a belépőkkel az ELTE Zenei Tanszékét támogatják a szervezők.