Módszertani Mesék

2015. december 03.

ELTE TTK (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, 0.87)

2015. december 03. -

ELTE TTK (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, 0.87)

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács Tanulás- és Tanítás módszertani – Tudástechnológiai szekciójának keretében Módszertani Mesék címmel új tudományos diákköri műhely indult Egyetemünkön. A sorozat 2015. december 3-án folytatódik. Szabó Csaba egyetemi tanár, a műhely vezetője a TDK dolgozatok és előadások formai és technikai követelményeiről, valamint az előadások pontozásának szempontjairól tart előadást. Ezt követően témaválasztási kerekasztal lesz, ahol közös ötletelésre nyílik lehetőség.

A műhely célja, hogy állandó tudományos fórumot biztosítson a tanárszakos (elsősorban az osztatlan képzésben részt vevők) hallgatók számára. A műhely keretén belül szakmódszertani, tantárgy-pedagógiai és szakdidaktikai előadások, elsősorban tudományos diákköri témafelvetések lesznek. A műhely fő célja az osztatlan tanárszakosok tudományos diákköri munkába való bevonása, szakra és karra való tekintet nélkül. Az előadásokat kéthetente csütörtökönként tartják. A műhely vezetője Szabó Csaba egyetemi tanár, az Országos Tudományos Diákköri Tanács Tanulás- és Tanítás módszertani – Tudástechnológiai Szakbizottságának alelnöke. A sorozatról bővebb információ itt érhető el.

Időpont:
2015. december 3. 18:00
Helyszín: ELTE TTK (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, 0.87)