Információcsere és versenyjog

2015. december 02.

ELTE Lágymányosi Campus, Harmónia terem (1117 Pázmány Péter sétány 1/A, -1.85)

2015. december 02. -

ELTE Lágymányosi Campus, Harmónia terem (1117 Pázmány Péter sétány 1/A, -1.85)

A TáTK Európai Tanulmányok Tanszékén Horányi Márton, a bpv JÁDI NÉMETH ügyvédi iroda versenyjogi praxisának vezetője az elmúlt évek hagyományainak megfelelően idén is vendégelőadást tart Információcsere és versenyjog címmel a nemzetközi tanulmányok alapszak versenypolitikai gyakorlatok egy összevont óráján. A házigazdák a tárgy oktatói, Kállai Péter tanársegéd és Ziegler Dezső Tamás adjunktus. A rendezvény mindenki számára nyitott, a részvételhez előzetes regisztráció nem szükséges.

Horányi Márton a magyar és EU-s versenyjogi terület szakértője, átfogó tapasztalattal rendelkezik kartell ügyletekben, erőfölényes ügyekben és összefonódásokban történő képviseletben a Gazdasági Versenyhivatal, az Európai Bizottság és a hazai, valamint EU-s bíróságok előtt. Disztribúciós és állami támogatásokkal kapcsolatos ügyekben is rendszeresen tevékenykedik és szakértőként segíti ügyfeleit hatékony megfelelőségi (compliance) rendszerek kiépítésében. Nagy hazai és multinacionális cégek jogi képviseletét látja el, a gyógyszeripar, a kiskereskedelem, az energia szektor, az IT/Telekommunikáció valamint az autóipar területének szakértője.

Időpont:
2015. december 2. 14:00
Helyszín:
ELTE Lágymányosi Campus, Harmónia-terem (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, -1.85)

ELTE TáTK