Fizikai aktivitás és mindennapi testnevelés

2015. december 10.

ELTE BGGyK (1097 Budapest, Ecseri út 3/A II. em. 202.)

2015. december 10. -

ELTE BGGyK (1097 Budapest, Ecseri út 3/A II. em. 202.)

A Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar harmadik éve szervez szakmapolitikai műhelybeszélgetéseket „Bárczi-gyógytea” címmel. Az idei évben a fogyatékossággal élő személyek sportolási, művészeti és kulturális lehetőségeivel foglalkoznak. A következő alkalmat 2015. december 10-én rendezik.

A félév záró eseményén Az adaptált fizikai aktivitás jelentéstartalmának változása a nemzetközi és hazai színtéren címmel Benczúr Miklósné, a BGGyK nyugalmazott egyetemi docense és Tóthné Kälbi Katalin adjunktus, valamint Az inkluzivitás mint a mindennapi testnevelés egyik alapfeltétele címmel Csányi Tamás, a TÓK adjunktusa, a Magyar Diáksport Szövetség szakértője tartanak előadást. A beszélgetés moderátora Lénárt Zoltán, a Kar tanársegédje lesz.

A sorozat első évada a bentlakásos intézmények férőhelyeinek kiváltására és a folyamatot segítő szolgáltatások bemutatására fókuszált, a második évad a súlyosan és halmozottan fogyatékos személyek számára nyújtott magyarországi szolgáltatásokkal foglalkozott.

A sorozat 2015-ös programja

Időpont
: 2015. december 10. 17:00
Helyszín: ELTE BGGyK (1097 Budapest, Ecseri út 3/A II. em. 202.)