Prezentációs nap

2016. május 10.

ELTE Lágymányosi Campus (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, 0.100/B)

2016. május 10. -

ELTE Lágymányosi Campus (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, 0.100/B)

2016. május 10-én a Lágymányosi Campuson mutatják be üzleti ötleteiket azok a hallgatók, akik a tavaszi félévben részt vettek az ELTE Start-up és Innováció-menedzsment műhelymunka-sorozatában. A prezentációk előtt Haás Katalin, Magyarország londoni nagykövetségének korábbi gazdasági, befektetési és kereskedelmi megbízottja tart előadást.

A munkacsoportok gyakorló üzletemberekből álló szakmai zsűri előtt mutathatják be üzleti ötleteiket. Az érdeklődők a műhelymunka alkalmain tanácsokat kaphattak az ötletek menedzseléséhez és a sikeres vállalkozás elindításához. Az ismeretek elmélyítését csoportmunka segítette: a résztvevők az általuk kiválasztott témában építhették fel saját virtuális vállalkozásukat, és ehhez az üzleti világban sikeres, tapasztalt mentorok nyújtottak segítséget. A program során saját ötleteikből építették fel üzleti modelljeiket, melyeket a CEU Business School volt hallgatóiból és jelenlegi tanáraiból álló zsűri véleményez a prezentációs napon. A győztes csapat szeptemberig további mentori támogatást kap az üzleti modell tökéletesítéséhez és akár gyakorlati megvalósításához.

A műhelymunka az ELTE, a BusinessWorks Hungary, a Bergen University College partnerségében, a CEU Business School közreműködésével és az EGT Finanszírozási Mechanizmus támogatásával valósult meg.

Időpont:
2016. május 10. 14:00–17:00
Helyszín: ELTE Lágymányosi Campus (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, 0.100/B)