Lektorálási pályázat

2016.06.03.
Lektorálási pályázat
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Tudományos Tanácsa pályázatot hirdet ELTE-s kutatóknak idegen nyelvű tanulmányok, könyvfejezetek és könyvek nyelvi lektorálásra.

A támogatás olyan kéziratok idegen nyelvi lektorálására fordítható, amelyeket nemzetközileg jelentős, idegen nyelven megjelenő folyóiratban vagy kiadó által kíván a szerző közzétenni, de a nyelvi színvonal javítását szükségesnek találja. A pályázatonként elnyerhető maximális hozzájárulás 100.000 Ft.

Pályázni a kézirat beküldésével, a folyóirat vagy kiadó pontos megnevezésével, a támogatási igény megjelölésével és/vagy árajánlat benyújtásával lehet. A pályázatokat a tudomanypolitika@rk.elte.hu e-mail-címre folyamatosan várják 2016. december 31-ig.

Pályázati kiírás