Külföldi kutatók ELTE-s előadásainak szervezése – felhívás

2016.06.07.
Külföldi kutatók ELTE-s előadásainak szervezése – felhívás
Az ELTE Tudományos Tanácsa 4 millió Ft keretösszegű pályázatot hirdet nemzetközi előadók egyszeri előadásának támogatására. A megpályázható maximális összeg bruttó 400 000 forint, melyből a meghívott úti- és szállodai költségei fedezhetők. Pályázhatnak Egyetemünk karai, intézetei és tanszékei.

Az ELTE Tudományos Tanácsa az Egyetem kutatási-fejlesztési-innovációs stratégiájának kialakításáért és megvalósításáért felelős testületként fontosnak tartja az Egyetem nemzetközi beágyazottságának növelését, az Egyetem oktatói, kutatói, valamint hallgatói számára nemzetközileg jelentős kutatási irányok és eredmények megismerését.

Pályázni 2016. december 31-ig folyamatosan lehet a tudomanypolitika@rk.elte.hu címen, a beérkező pályázatokat a Tudományos Tanács saját hatáskörében bírálja el.