1% a BEAC jövőjéért

2024.03.27.
1% a BEAC jövőjéért
A személyi jövedelemadó 1%-ával a Budapesti Egyetemi Atlétikai Club is támogatható.

Az 1898-ban alapított Budapesti Egyetemi Atlétikai Club (BEAC) az Eötvös Loránd Tudományegyetem sportegyesületeként a kezdetektől fogva úttörő szerepet tölt be a magyar sportéletben. A 125 éves sportklub most is több mint 40 sportágban szervez edzéseket egyetemi hallgatóknak, dolgozóknak és kerületi iskolásoknak egyaránt.

A BEAC küldetésének tartja a testkultúra fejlesztését és az egészséges életmód népszerűsítését, nem csak az egyetem falain belül, de társadalmi szinten is hatást gyakorolva a jövő nemzedékek életére.

A sportklub fejlesztései most a személyi jövedelemadó 1%-ával is támogathatóak. Rendelkezni online az alábbi felületen lehet.

A BEAC adószáma: 19805528-1-43