1% az ELTE javára

2017.04.19.
1% az ELTE javára
Az ELTE oktatási tevékenységét, kutatómunkáját, hallgatói életét, a kulturális és szabadidős tevékenységeket és az Alumni szervezetet évről évre támogathatják azok, akik személyi jövedelemadójuk 1%-át az egyetem körül létrejött alapítványoknak ajánlják fel.

A magánszemélyek adóbevallásának beküldési határideje 2017. május 22. Azok, akik bevallási kötelezettségüket munkáltatói adóbevallás útján teljesítik, az adó 1+1 százalékáról szóló rendelkező nyilatkozatot tartalmazó borítékot legkésőbb május 10-ig adhatják le munkáltatójuknak a 16EGYSZA nyilatkozat kitöltésével, lezárt, adóazonosító jelével ellátott borítékban elhelyezve.

Néhány szervezet és alapítvány, amelyek – az ELTE különféle intézményeinek sokrétű tevékenységét támogatva – várják a felajánlásokat: