50 tehetséges magyar fiatal

A programmal a La femme magazin olyan harminc év alattiakra kívánja irányítani a figyelmet, akik kivételes adottságaik, szorgalmuk révén a jövő formálói, meghatározó személyiségei lehetnek Magyarországon és a világban. Jelölni és jelentkezni 2014. december 9-ig lehet.

Az 50 tehetséges magyar fiatal a Magyar Tehetségsegítő Szervezetek Szövetsége (Matehetsz) szakmai támogatásával személyre szabott, hat hónapos támogató programban vehet részt. A felkért mentorok a művészet, a tudomány és a gazdaság meghatározó szereplői. Jelölt lehet minden 1984. január 1-je után és 1998. december 31-e előtt született fiatal, aki valamilyen területen átlagon felüli tehetséggel és szorgalommal rendelkezik, amit a jelölés során megadott információk is alátámasztanak.

A program előző évadában több mint 1300-an jelentkeztek, Egyetemünkről a kiválasztott ötvenbe került Markó Gitta, Mécs Anna és Pallai Károly Sándor is. Károly később részt vett a Persze, hogy az ELTE-re jártam! egyetemi sorozatban is.

La Femme

2014.12.04.