ELTE-sek újabb sportsikerei

2021.05.26.
Kapás Boglárka három érmet, köztük egy aranyat szerzett a budapesti Európa-bajnokságon. Jól zárta a szezont az ELTE-BEAC Cheerleading szakosztály, Csere Gáspár, az ELTE futónagykövete Ausztriában versenyzett.

Kapás Boglárka, az ELTE PPK hallgatója, az ELTE korábbi Sport Arca újabb sikeres versenyt zárt. 200 pillangón címét megvédve aranyérmet, a 4*200 méteres gyorsváltó tagjaként ezüstérmet. 400 gyorson bronzérmet szerzett a Budapesten május 17-23. között megrendezett Európa-bajnokságon.

Kapás Boglárka Hosszú Katinkával a díjátadón

Öt magyar bajnoki címmel zárta a szezont az ELTE- BEAC Cheerleading szakosztály május 22-én Gyöngyösön. A Cheerstars Magyar bajnokságon az ELTE-BEAC csapata 6 különböző kategóriában 7 egységgel, 80 fős delegációval képviselte a magát. Részletek itt olvashatók.

Csere Gáspár, a BEAC atlétája, az ELTE futónagykövete és alumnusa 1:05:48-as idővel a 14. helyen végzett Ausztriában a május 22. és 24. között megrendezett S7 maratonon és félmaratonon.

A Kapás Boglárkáról készült képek forrása: Derencsényi István/MÚSZ