Futsalosaink hatgólos döntetlent játszottak

2022.09.07.
Az ELTE-BEAC kiegyenlített küzdelemben 3-3-as döntetlent játszott a Rubeola FC csapatával a futsal NB I. 3. fordulójában.

Futsalcsapatunk 5 korábbi és jelenlegi utánpótlás ELTE-BEAC játékossal, továbbá 7 ELTE-ssel állt fel a Rubeola FC elleni NB I-es futsalmérkőzésre a Sport 11 sportcsarnokban. Az első félidőből az ELTE-BEAC jött ki jobban, volt, hogy két góllal is vezettek, a 19. percben azonban a Rubeola Fischer Zsigmond kisbüntetőjével szépített.

A második játékrészben a Rubeola FC megfordította a mérkőzés állását, ekkor a BEAC vezetőedzője, Béni Zoltán időt kért és 5 a 4 elleni játékra váltott, ami be is váltotta a reményeket: a 35. percben ismét döntetlen volt az állás, ami azonban a mérkőzés végéig már nem változott.

Kezdőcsapat: Oswald Dániel (k), Szini László (c), Fülöp Viktor, Kovács Gergely, Tóth Dávid
Cserék: Daradics Attila (k), Kiss Gábor, Spáth Márton, Gémesi Áron, Boros Roland, Tarjáni Péter, Szokoli Milán, Panyi Kristóf, Dauner Kristóf
Gólszerzők: Kovács Gergely, Boros Roland, Kiss Gábor, illetve Fischer Zsigmond, Hadzsi Máté, Nehéz Krisztián
Piros lap: Szini László és Józsa Tamás

Forrás: Beacfoci.hu