05/27

2012. május 27. 09:00 - 15:00

ELTE Sporttelep műfüves pályái (1117 Budapest, Bogdánfy Ödön út 10/A)

05/27

Az ELTE Alumni Szervezet, a Karrier Központ és az ELTE-BEAC hagyományteremtő tornára hívja az ELTE volt hallgatóinak kispályás labdarúgó csapatait. A torna célja az egyetemi sportélet bemutatása, kapcsolat kiépítése az egyetem és a volt hallgatók között, illetve az Alumni rendszer bemutatása.

Meghívott csapatok: a Jogász Bajnokság, Bölcsész Bajnokság és a Lágymányosi Bajnokság és a régebbi egyetemi bajnokságok csapatai. Várják azon volt hallgatókat is, akik erre az alkalomra állnak össze egy csapattal. A csoportmeccsek után a csoport első két helyezettje egyenes kieséses rendszerben folytatja a döntőig.

Nevezési határidő: 2012. május 23-ig, nevezés elektronikus formában az eltese2008@gmail.com e-mail címen. Nevezési díj: 5000,- Ft, amit a helyszínen kell kifizetni. (Az első 16 csapat nevezését tudják elfogadni.)