Százak az Orientation Days Sportnapján

A világ minden tájáról érkezett hallgatók 2018. február 9-én nem csak a népszerű csapatsportágakat – mint a futsalt és a röplabdát –, hanem a BEAC és az ELTE sportkínálatában szereplő dinamikus jógát, aerobikot, muay-thait, funkcionális köredzést és a zumbát is kipróbálhatták, majd egy látványos cheerleader bemutatót is megtekinthettek.
A BEAC edzői és az ELTE HÖK sportösztöndíjasai által tartott edzéseken lelkesen és aktívan részt vevő hallgatók 27 országból érkeztek, többségük Németországból, Franciaországból, és Görögországból, de képviseltette magát Vietnám, Ecuador, Törökország, Lengyelország, Románia és Dél-Korea is.
A hallgatók választ kaphattak sportélettel kapcsolatos kérdéseikre, amihez segítséget nyújtott a BEAC legújabb angol nyelvű, kifejezetten külföldieknek készült Sportkisokosa is.
A University Sports Festival Budapest mellett ez a BEAC és az ELTE második legnagyobb „nemzetközis” sporteseménye, melyet növekvő népszerűsége miatt továbbra is megrendez majd az ELTE sportegyesülete és Nemzetközi irodája.
Forrás: BEAC
Orientation Days Sportnap
Orientation Days Sportnap
0
/
0














0
/
0