Trefort Ágoston Emléklap

2018. évben

  • Konrád Ágnes laboráns – Természettudományi Kar
  • Lénárd László igazgatási ügyintéző – Természettudományi Kar
  • Magyar Katalin könyvtáros – Pedagógiai és Pszichológiai Kar
  • Molnár Anikó intézeti ügyintéző – Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar
  • Mező Csaba könyvtáros – Egyetemi Könyvtár és Levéltár
  • Nagy Annamária ügyviteli alkalmazott – Természettudományi Kar
  • Schalbert Edit ügyvivő szakértő – ELTE Minőségügyi Iroda
  • Szőtsné Hományi Katalin ügyintéző – ELTE Közalkalmazotti Tanács
  • Takaróné Kerkápoly Márta vegyésztechnikus – Természettudományi Kar
  • Vajda Erzsébet tanszéki ügyintéző – Pedagógiai és Pszichológiai Kar

2017. évben

  • Aszalós Károly feldolgozó könyvtáros – Egyetemi Könyvtár és Levéltár
  • Dara Vilmos technikus laboráns – Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar
  • Kőváriné Vízi Mária tanszéki titkár – Társadalomtudományi Kar 
  • Meleg Jánosné gazdasági ügyintéző – Radnóti Miklós Gyakorló Ált.Iskola
  • Piláth Károly vezetőtanár – Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
  • Romsics-Ondré Ágnes titkárságvezető – Pedagógiai és Pszichológiai Kar
  • Schuchné Rumpli Henriette igazgatóhelyettes – Gyakorló Óvoda és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  • Somogyvári-Korb Attila tanulmányi informatikus – Pedagógiai és Pszichológiai Kar
  • Süle Ilona igazgatóhelyettes – Gyerttyánffy István Gyakorló Ált.Iskola
  • Szalay Krisztián ügyvivő szakértő, hivatalvezető – Bölcsészettudományi Kar
  • Topicsné Monostori Éva nyilvántartási referens – Bölcsészettudományi Kar
  • Török Gabriella ügyvivő szakértő/hivatalvezető – Természettudományi Kar
  • Vadkerti Ildikó műszaki (gazdasági) tanár – Társadalomtudományi Kar
  • Végh Viktória humánpolitikai referens – Informatikai Kar
  • Zöldiné Bojtor Aliz ügyvivő szakértő – Informatikai Kar

2016. évben

  • Acsai János formai, tárgyi feldolgozó munkatárs – ELTE Egyetemi Könyvtár
  • Bótáné Csapó Zsófia záróvizsga referens – Bölcsészettudományi Kar
  • Darida Zoltánné pénzügyi ügyintéző – Kancellária, Gazdasági Igazgatóság
  • Kardos Istvánné vezető pedagógus – ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola
  • Kele Judit tanulmányi hivatali ügyintéző – Bölcsészettudományi Kar
  • Lőrincz Dalma kommunikációs munkatárs – Társadalomtudományi Kar
  • Márton Erika titkársági ügyintéző – ELTE Gyakorló Óvoda és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  • Mihalovics Csilla vezető pedagógus – ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola
  • Pálfalvi Judit titkársági ügyintéző – Tanító- és Óvóképző Kar
  • Patkósné Tóth Zsuzsanna könyvtáros munkatárs – Bölcsészettudományi Kar
  • Szűcs Boglárka dékáni hivatali ügyintéző – Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar
  • Tóth László tanár – ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola
  • Töröknél Blum Rita pénzügyi ügyintéző – Kancellária, Gazdasági Igazgatóság
  • Varróné Fekete Mónika könyvtáros munkatárs – Állam és Jogtudományi Kar

2015. évben

  • Barossné Szőnyi Angéla vegyésztechnikus munkatárs – Természettudományi Kar
  • Bérces Szilvia technikus munkatárs – Természettudományi Kar
  • Burgerné Szűcs Éva tanulmányi előadó – Bölcsészettudományi Kar
  • Deákné Gyenis Ildikó iskolatitkár – Trefort Ágoston Gyakorló Iskola és Gimnázium
  • Főgler László tanulmányi és költségtérítési referens – Bölcsészettudományi Kar
  • Hinárné Hári Ildikó tanfolyamszervező – Állam és Jogtudományi Kar
  • Menyhárt Károly tanulmányi előadó – Állam és Jogtudományi Kar
  • Nagy Attiláné igazgatási ügyintéző – Informatikai Kar
  • Sebestény Krisztina technikus munkatárs – Természettudományi Kar
  • Szorgerné Szabó Ildikó iskolatitkár – Trefort Ágoston Gyakorló Iskola és Gimnázium
  • Torontáli Nóra titkársági munkatárs – Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar
  • Varga Zoltán tanulmányi informatikus munkatárs – Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar
  • Virág Gabriella informatikus-könyvtáros munkatárs – ELTE Egyetemi Könyvtár
  • Visnyei Józsefné igazgatási ügyintéző – Informatikai Kar

2014. évben

  • Bajkó Ildikó gazdasági ügyintéző – Bölcsészettudományi Kar
  • Bánkutiné Fett Anna tanszéki előadó – Állam és Jogtudományi Kar
  • Dékány Judit igazgatóhelyettes – ELTE Gyakorló Gyógypedagógiai és Logopédiai Szakszolgálat, Szakértői és Rehabilitációs Bizottság és Országos Gyógypedagógiai-szakmai Szolgáltató Intézmény
  • Frankó Gáborné igazgatási ügyintéző – Informatikai Kar
  • Hargitai Lászlóné vagyon-nyilvántartó – Gazdasági- és Műszaki Főigazgatóság
  • Havalda Dóra technikus laboránsi munkatárs – Természettudományi Kar
  • Hidegkuti Istvánné bérszámfejtési-pénzügyi ellenőr – Gazdasági- és Műszaki Főigazgatóság
  • Izsákné Formanek Zsuzsanna tanulmányi és titkársági referens – Bölcsészettudományi Kar
  • Mészáros Péter vezetőtanár – ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Molnár Zoltánné tanulmányi osztályvezető – Informatikai Kar
  • Pardi Sándorné laboratóriumi asszisztens – Természettudományi Kar
  • Solymosi Györgyné laboráns munkatárs – ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
  • Szekeresné Nádudvari Ildikó vezetőtanár – ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
  • Tóvizi Katalin tanár – ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Várhalmi Zsuzsa oktatási koordinátor – Informatikai Kar

2013. évben

  • Albert Viktor vezetőtanár – ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
  • Arató László vezetőtanár – ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
  • Bittera Tiborné tanár – ELTE Gyakorló Gyógypedagógiai és Logopédiai Szakszolgálat, Szakértői és Rehabilitációs Bizottság és Országos Gyógypedagógiai-szakmai Szolgáltató Intézmény
  • Borbély László üveg technikus mester – Természettudományi Kar
  • Dr. Solt Péterné gondnoksági munkatárs – ELTE Füvészkert
  • Fazekas Mihály mechanikai műszerész – Természettudományi Kar
  • Fenyvesi László irodavezető – Rektori Hivatal
  • Gombos Imréné gazdasági ügyintéző – Társadalomtudományi Kar
  • Mátrai Józsefné tanár – ELTE Gyakorló Gyógypedagógiai és Logopédiai Szakszolgálat, Szakértői és Rehabilitációs Bizottság és Országos Gyógypedagógiai-szakmai Szolgáltató Intézmény
  • Miskolcziné Munkácsi Ágnes vegyésztechnikus – Természettudományi Kar
  • Nagy István gondnoksági munkatárs – ELTE Füvészkert
  • Régner László elektronikus műszerész – Természettudományi Kar
  • Ruitner Gézáné gazdasági ügyintéző – ELTE Füvészkert
  • Sudár Tibor gondoksági munkatárs – Állam- és Jogtudományi Kar

2012. évben

  • Balogh László kötészeti csoportvezető – ELTE Egyetemi Könyvtár
  • Dániel Szonja könyvtárvezető – Bölcsészettudományi Kar
  • Drozd Zsuzsanna vezetőtanár, igazgatóhelyettes – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Grodekné Szalai Ibolya gondnok – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Gulyásné Juhász Éva ügyvivő szakértő – Bölcsészettudományi Kar
  • Himics Friderika technikus laboráns – Természettudományi Kar
  • Káplár Józsefné gazdasági ügyintéző – Bölcsészettudományi Kar
  • Korsós Márta gazdasági ügyintéző – Pedagógiai és Pszichológiai Kar
  • Kriskó Mária műszaki ügyintéző – Természettudományi Kar
  • Markovits Tibor vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Szabó Katalin vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Terjékiné Szecsey Judith ügyviteli alkalmazott – Pedagógiai és Pszichológiai Kar

2011. évben

  • Bajóné Surányi Mária bérszámfejtési ügyintéző – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Balaci Sándor Miklós gazdasági előadó – Bölcsészettudományi Kar
  • Berek László vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Bergmann Krisztina könyvtárigazgató – Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar
  • Bíró József ügyvivő szakértő – Bölcsészettudományi Kar
  • Faragó Norbert vezetőtanár – Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Isaszegi Ferenc ügyvivő szakértő – Műszaki és Üzemeltetési Igazgatóság
  • Jenei Erika iskolatitkár – Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégium
  • Kerepesiné Lovász Márta technikus laboráns – Természettudományi Kar
  • Kincsi Katalin előadó – Bölcsészettudományi Kar
  • Kis Péter ügyvivő szakértő – Informatikai Igazgatóság
  • Kókai János ügyvivő szakértő – Műszaki és Üzemeltetési Igazgatóság
  • László Judit Orsolya előadó – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Lemberkovics Viktorné gazdasági ügyintéző – ELTE Jogi Továbbképző Intézet
  • Lövey Éva vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Mikesy Árpád műszaki szolgáltató – Természettudományi Kar
  • Nagy Albert vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Sutócki Kinga könyvtáros – ELTE Egyetemi Könyvtár
  • Székely Ágnes vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Vasvári Józsefné gazdasági ügyintéző – Bölcsészettudományi Kar
  • Végső Gábor tanulmányi előadó – Társadalomtudományi Kar
  • Zaláné Szabó Edit ügyviteli alkalmazott – Természettudományi Kar
  • Zvada Gabriella könyvtáros – ELTE Egyetemi Könyvtár

2010. évben

  • Dr. Bodó Márton vezetőtanár – Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Cerva Csaba informatikus-rendszergazda – Egyetemi Könyvtár
  • Czinki-Vietorisz Gabriella osztályvezető-helyettes – Egyetemi Könyvtár
  • Csaba Orsolya vezetőtanár – Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Darók Viktória ügyintéző – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Dévényi Jenőné HR koordinátor – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Dr. Élesztős László ügyvivő szakértő – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Fenyő Dávid György vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Ferencz Gábor tanár – Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Fügi Bálint csoportvezető – Informatikai Kar
  • Gergely Lászlóné gyógypedagógiai asszisztens – Speciális Gyakorló Óvoda és Korai Fejlesztő Módszertani Központ
  • Gombárszki Dénes István ügyviteli alkalmazott – Pedagógiai és Pszichológiai Kar
  • Hegedűs László őrportás, karbantartó – Egyetemi Könyvtár
  • Hudák Jánosné technikus – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Klein László könyvtáros – Pedagógiai és Pszichológiai Kar
  • Kondor Judit iskolaorvosi védőnő – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Kutrovácz László tanár – Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Lengyel Ágnes osztályvezető – Pedagogikum Központ
  • Monokiné Dienes Gabriella ügyintéző – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Nyikosné Farkas Gabriella ügyintéző – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Pásztor Imre karbantartó – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Piczil Mihályné ügyintéző – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Sot Ferenc könyvtáros – Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar
  • Stiglincz Vilmosné gazdasági ügyintéző – Pedagogikum Központ
  • Szalóki Dezső vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Tóth József gondnok – Pedagogikum Központ
  • Tóthpál Józsefné könyvtáros – Természettudományi Kar
  • Tüske Zsófia könyvtáros – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Vargáné Pajdics Zsuzsa könyvtárvezető – Társadalomtudományi Kar

2009. évben

  • Bajkó Zsuzsanna gazdasági ügyintéző – Bölcsészettudományi Kar
  • Gyékiss Katalin oktatásszervező – Tanító- és Óvóképző Kar
  • Hochdorfer Istvánné ügyintéző – Természettudományi Kar
  • Horváth Gábor ügyvivő szakértő – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Ivádyné Blazsek Judit tanulmányi ügyintéző – Bölcsészettudományi Kar
  • Járó Katalin iskolapszichológus – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Jobbágy Ferenc selejtezési ügyintéző – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Kovács Gabriella vezetőtanár – Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Kulla Henrik János igazgatási ügyintéző – Természettudományi Kar
  • Magyar Tamásné vezetőtanár – Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Marin Sándorné műszaki szolgáltató – Bölcsészettudományi Kar
  • Monostori Zsuzsanna tanító – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Olajos Adrienn gazdasági vezető – Informatikai Kar
  • Orosz Ildikó tanszéki előadó – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Schuck Ferencné intézeti előadó – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Sólyom Imre adminisztrátor – Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar
  • Szabó Éva vezetőtanár – Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Szarka Andrásné bérszámfejtési ügyintéző – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Sziklai Gábor vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Véryné Pákolitz Éva vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola

2008. évben

  • Ádám Edit titkárnő, ügyviteli alkalmazott - Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Bíróné Mudra Zsuzsanna ügyintéző - Pedagógiai és Pszichológiai Kar
  • Csapodi Csaba vezetőtanár - Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Dávidné Horváth Zsuzsanna tanszéki ügyintéző - Állam- és Jogtudományi Kar
  • Horváth Beáta vezetőtanár - Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Merényiné Kalotai Judit vezetőtanár - Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Németh Katalin tanszéki előadó - Állam- és Jogtudományi Kar
  • Németh Tiborné titkársági adminisztrátor - Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Orcsik Csilla vagyonnyilv., gazdasági ügyintéző - Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Dr. Sántha Ágnes nevelőtanár, szakkollégiumi igazgató - ELTE Bibó István Szakkollégium
  • Somogyi Éva technikus - Természettudományi kar
  • Szlekovics Pálné titkárnő, gazdasági ügyintéző - Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Szűcs Imréné technikus - Természettudományi Kar

2007. évben

  • Artner Erzsébet tanár - ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Bor Istvánné technikus - Természettudományi Kar
  • Bukta Gáborné előadó - Bölcsészettudományi Kar
  • Etédi Emőke vezetőtanár - ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Győrffy Magdolna tanító - ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Havrán Andrásné gazdasági ügyintéző - Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Horváth Tamás gazdasági ügyintéző - Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Kochis Andrea ügyviteli alkalmazott - Természettudományi Kar
  • Láng György vezetőtanár - ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Ormos Mihályné ügyvivő szakértő - Bölcsészettudományi Kar
  • Óvári Gyöngyi tanulmányi ügyintéző - Bölcsészettudományi Kar
  • Őszné Matkó Andrea ügyvivő szakértő - Bölcsészettudományi Kar
  • Pávó Gyuláné könyvtáros - Állam- és Jogtudományi Kar
  • Schumacher József gondnokságvezető - Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Főiskolai Kar
  • Stefanidesz Istvánné ügyviteli alkalmazott - Főtitkárság
  • Szabóné Tunyogi Helga tanszéki technikus - Természettudományi Kar
  • Szakácsné Berta Katalin gazdasági ügyintéző - Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Székelyné Muhr Szilvia ügyvivő szakértő - Bölcsészettudományi Kar
  • Szekeres Szabolcs adminisztrátor - Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Főiskolai Kar
  • Vályi László üzemviteli alkalmazott - Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság

2006. évben

  • Bartha Edit osztályvezető – Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Főiskolai Kar
  • Chikán Éva vezetőtanár – Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Csekné Szabó Katalin tanító – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Domonkos Katalin vezetőtanár – Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Felsőeőri Nagyné Gulyás Klára gazdasági előadó – Természettudományi Kar
  • Gonda Zita vezetőtanár – Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Hiszpikné Bérczi Ildikó ügyintéző – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Horváth Ildikó igazgatási ügyintéző – Informatikai Kar
  • Iványiné Harró Ágota vezetőtanár - Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Kovács Mária gazdasági ügyintéző – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Köllő Júlia könyvtáros tanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Kövesné Gulyás Edit osztályvezető – Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Főiskolai Kar
  • Légler Judit hivatalvezető – Tanító- és Óvóképző Főiskolai Kar
  • Lenkefi Ferencné vezetőtanár – Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Marton Gézáné osztályvezető-helyettes – Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Főiskolai Kar
  • Dr. Melkó Erika tanszéki ügyintéző – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Mészáros Gézáné pénzügyi előadó – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Nikolicza Béláné csoportvezető – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Pápai Andrásné főrevizor – Ellenőrzési Osztály
  • Pinizsi Andrásné külügyi referens – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Révész Istvánné létesítményi főmérnök – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Szabó Judit könyvtáros – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Vajda Albertné könyvtárvezető – Tanító- és Óvóképző Főiskolai Kar
  • Dr. Varga Győzőné tanszéki előadó – Bölcsészettudományi Kar

2005. évben

  • Bak Ferenc Zoltán kontírozó könyvelő – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Dalnoki Judit titkárnő – Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Főiskolai Kar
  • Deák Jánosné leltárellenőr – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Demeter Sára főrevizor – Rektori Hivatal
  • Dóczy Emilné gazdasági vezető – Tanító- és Óvóképző Főiskolai Kar
  • Gáborné Csőke Ildikó pénzügyi ügyintéző – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Gazdig Istvánné portás – Bölcsészettudományi Kar
  • Hajdú Kálmánné kézbesítő – Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Havasi Tamás osztályvezető – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Juhász Sándorné tanszéki technikus – Természettudományi Kar
  • Kopper Lászlóné vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Korom Gézáné főkönyvtáros – Bölcsészettudományi Kar
  • Körmendi Tiborné osztályvezető – Természettudományi Kar
  • Monostori Miklósné előadó – Természettudományi Kar
  • Morvai Éva vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Nagy Jánosné (Kurtis Erzsébet) kézbesítő – Bölcsészettudományi Kar
  • Nagy Jánosné (Takács Erzsébet) takarító – Bölcsészettudományi Kar
  • Pálinkás István ügyvivő szakértő – Bölcsészettudományi Kar
  • Plank Józsefné takarító – Bölcsészettudományi Kar
  • Poppné Vinnai Irén tanulmányi ügyintéző – Tanító- és Óvóképző Főiskolai Kar
  • Dr. Scharnitzky Viktorné könyvtáros – Természettudományi Kar
  • Siska Miklósné takarító – Bölcsészettudományi Kar
  • Szabó Zoltán csoportvezető – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Szedlay Péter főmérnök – Bölcsészettudományi Kar
  • Tasnádi Olga tanszéki ügyintéző – Tanító- és Óvóképző Főiskolai Kar
  • Tóth Károlyné technikus – Természettudományi Kar
  • Uliczki Sándor fűtő – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Weltner Mariann vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola

2004. évben

  • Bérci Gyuláné dékáni titkárnő – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Bodnár Gábor főiskolai docens – Bölcsészettudományi Kar
  • Bója János gazdasági ügyintéző – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Darida Zoltánné gazdasági ügyintéző – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Drozd Zsuzsanna vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Éltető Péterné vezetőtanár – Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Fábián Péterné technikus – Természettudományi Kar
  • Fekete Istvánné technikus – Természettudományi Kar
  • Fodor Erika vezetőtanár – Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
  • Hargitai Lászlóné ügyviteli alkalmazott – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Kerpics Klára nyelvtanár – Bölcsészettudományi Kar
  • Kissné Keppel Ágnes gazdasági ügyintéző – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Komáromi Hajnalka ügyintéző – Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Főiskolai Kar
  • Marcsek Gábor vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Meszéna Gabriella gondnoksági csoportvezető – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Nagy Sára egyetemi tanársegéd – Informatikai Kar
  • Olajosné Kovács Eszter titkárnő – Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Főiskolai Kar
  • Sütő-Nagy Józsefné főelőadó – Bölcsészettudományi Kar
  • Szarkáné dr. Németh Zsuzsanna hivatalvezető helyettes – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Székely Mária könyvtáros – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Tamás Zoltánné ügyviteli alkalmazott – Természettudományi Kar
  • Tasnádi Jánosné postabontó – Állam- és Jogtudományi Kar

2003. évben

  • Borsányi Attiláné ügyintéző – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Bokor Irén vegyésztechnikus – Természettudományi Kar
  • Dr. Csernákné Dr. Bertalan Judit egyetemi adjunktus – Bölcsészettudományi Kar
  • Dr. Farkas János egyetemi adjunktus – Természettudományi Kar
  • Garamszegi Pálné igazgatási ügyintéző – Rektori Hivatal
  • Grúber Péterné csoportvezető – Bölcsészettudományi Kar
  • Dr. Hegyvári Norbert főiskolai tanár – Tanítóképző Főiskolai Kar
  • Horváth Antalné ügyintéző – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Hórvölgyi Zoltánné vegyésztechnikus – Természettudományi Kar
  • Kocsis Lászlóné vezető laboráns – Természettudományi Kar
  • Laukonidesz József igazgatóhelyettes – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Manger Jánosné osztályvezető-helyettes – Bölcsészettudományi Kar
  • Nébel Róbertné vezető óvónő – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Páger Jácintia könyvtáros – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Dr. Pethő László habil. főiskolai tanár – Tanárképző Főiskolai Kar
  • Petyánszky László csoportvezető – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Soós Gyuláné titkársági előadó – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Süle Ilona igazgató – Tanító- és Óvóképző Főiskolai Kar
  • Székely Róbertné az Oktatástechnikai Stúdió vezetője – Tanító- és Óvóképző Főiskolai Kar
  • Tiner Tiborné dr. főiskolai tanár – Tanárképző Főiskolai Kar
  • Törzsök Édua vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola

2002. évben

  • Balázs Katalin vezetőtanár – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Dr. Barkács Katalin egyetemi adjunktus – Természettudományi Kar
  • Boka Sándorné – Tanító- és Óvóképző Főiskolai Kar
  • Endrédi Imréné csoportvezető – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Faragó Andrásné laboráns – Természettudományi Kar
  • Farkas Mária tanító – Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
  • Dr. Gálik Ágnes főiskolai docens – Tanárképző Főiskolai Kar
  • Gyöngyösi Ildikó osztályvezető – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Dr. Horváth Hajna nyelvtanár – Bölcsészettudományi Kar
  • Dr. Hubert Ildikó főiskolai docens – Tanárképző Főiskolai Kar
  • Papp Andrásné igazgatási ügyintéző – Rektori Hivatal
  • Prímás Józsefné laboráns – Természettudományi Kar
  • Tüzes Zoltánné – Tanító- és Óvóképző Főiskolai Kar
  • Vasvári Józsefné előadó – Bölcsészettudományi Kar

2001. évben

  • Bertáné Szepesi Magdolna igazgatási ügyintéző – Természettudományi Kar
  • Bíró Adrienne ügyvivő szakértő, osztályvezető – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Dr. Egyed Andrásné egyetemi adjunktus – Bölcsészettudományi Kar
  • Dr. Heimann Lászlóné adjunktus – Tanárképző Főiskolai Kar
  • dr. Kézdiné Patakfalvy Katalin ügyvivő szakértő, osztályvezető – Tanító- és Óvóképző Főiskola Kar
  • Kőszegi Judit főelőadó – Állam- és Jogtudományi Kar
  • Mikó Lajosné nyelvtanár – Természettudományi Kar
  • Simon Mária főelőadó – Rektori Hivatal
  • Topor Karola főelőadó – Rektori Hivatal
  • Tóthpál Kázmér ügyvivő szakértő, osztályvezető – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Turbuczné Orbán Judit gazdasági ügyintéző – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Váryné Mészáros Anna gazdasági ügyintéző – Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
  • Vincze Imréné adminisztrátor – Tanárképző Főiskolai Kar