Megtisztelő címeket adott át az ELTE rektora

Dr. Hudecz Ferenc rektor 2010. július 14-én az ELTE új professor emeritusainak, címzetes egyetemi tanárainak és címzetes egyetemi docensének szóló okleveleket adott át. Az egyetem Szenátusának korábbi ülésein döntött arról, hogy az ELTE professor emeritus címet adományoz Dr. Bábosik István (PPK), Dr. Grétsy László (BTK), Dr. Sólyom Jenő (TTK), Dr. Szabó Miklós (BTK) és Dr. Voigt Vilmos professzoroknak, címzetes egyetemi tanári címet Dr. Lőrincz József (ÁJK), Dr. Révész Tamás (ÁJK) és Dr. Somogyvári István (ÁJK) professzoroknak, és címzetes egyetemi docensi címet Dr. Haupt Egon bírónak. Az oklevél átadását kísérő beszélgetésen a rektor megköszönte a kollégák eddigi munkáját és kérte, hogy a továbbiakban is segítsék az ELTE oktatási és tudományos tevékenységét, ahogy eddig: a minőség és az érték jegyében.

2010.07.15.