ELTE Innovációs Nap 2012

2012. február 23.

ELTE Lágymányosi Campus, Északi Tömb, Gömbaula (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A)

2012. február 23. -

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Rektori Hivatal Pályázati és Innovációs Központja  2012-ben is megtartja az ELTE Innovációs Nap rendezvényt február 23-án a Lágymányosi Campuson. A konferencia célja az egyetemen keletkezett tudás és alapkutatások a gyakorlati életben való hasznosításának ösztönzése; az egyetemen kutató dolgozók és hallgatók egymás közti, és a vállalati szférával való kapcsolatainak elősegítése, erősítése.

„Az ELTE Innovációs Napja az elmúlt hat év folyamán országos rendezvénnyé nőtte ki magát. A válság és a K+F források apadása mellett töretlenül hirdetjük a tudás hasznosulásának fontosságát, s bízunk benne, hogy a bemutatott jó példákkal, sikerekkel még tudunk lelkesíteni, szemléletmód váltásra ösztökélni” – hangsúlyozta Antoni Györgyi, a Pályázati és Innovációs Központ igazgatója.

A meghívott előadók között szerepel többek között Dr. Cséfalvay Zoltán, a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára, Dányi Gábor, a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség innovációs és informatikai elnökhelyettese, Benyó Balázs, a Széchenyi Programiroda régiós igazgatója, Kis Norbert a Nemzeti Erőforrás Minisztériumának helyettes államtitkára, valamint Antos László, Magyar Innovációs Szövetség elnöke is.

Az ELTE rektora, Dr. Mezey Barna a korábbi évek hagyományainak megfelelően a rendezvény keretén belül  adja át az ELTE Innovatív Kutatója díjat, és második ízben hirdetnek eredményt a  Hallgatói Innovációs ötletpályázat kapcsán is.

A részvétel ingyenes,de de előzetes regisztrációhoz kötött. A kitöltött regisztrációs űrlapot ezen az e-mail címen várják 2012. február 21-ig.

E-mailben beküldendő jelentkezési lap

Letölthető program (pdf)