Megújult a BEAC honlapja

2013 júliusában megújult a Budapesti Egyetemi Atlétikai Club hivatalos oldala, a beac.hu. A Sportolni szeretnék menüpont segítségével az érdeklődő könnyedén navigálhat a BEAC által nyújtott több mint 30 választható sportág között, ahol szintenként is mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbbet. A Hírek alatt az oldalra látogatók folyamatosan értesülhetnek a klubot érintő legfrissebb és leglényegesebb történésekről, sőt, a BEAC hírei mellett a magyar- és nemzetközi egyetemi sport eseményeiről is rendszeresen beszámolnak a szerkesztők.

A Minden, ami BEAC-ra kattintva megismerhető az egyesület története, a klub szervezeti felépítése, de például a kedvezményesen igénybe vehető balatonkenesei üdülőről is hasznos információkat kaphatnak. A weblapról nem hiányozhatnak Büszkeségeink, a BEAC olimpiai- és világbajnok sportolói sem.

„A tagságot meghatározó ELTE-s oktatók és hallgatók hosszú ideje tapasztalhatják, egy olyan közösség részeseként hódolhatnak a nekik kedves sportágnak, melyben a testtudatot fejlesztő mozgás felismerése s ennek érvényre juttatása a kollektívát habarcsaként összekötő abszolút érték” – fogalmaz a megújult honlapon köszöntőjében Mezey Barna, az ELTE rektora.

„Kiemelten fontos számunkra, hogy minél nagyobb számban elérjük, és aktív testmozgásra ösztönözzük az Eötvös Loránd Tudományegyetem jelenlegi és korábbi hallgatóit, mivel valljuk, az ország legnagyobb egyeteme és az egyesületünk közötti szimbiózis mindkét fél számára elengedhetetlen a sikeres működéshez” írják közleményükben a beac.hu szerkesztői.

Forrás: BEAC

2013.07.09.