ELTE-BEAC Sportpályázat

A BEAC, az Eötvös Loránd Tudományegyetem sportegyesülete pályázatot hirdet a 2013/14-es tanév tavaszi félévére hallgatói és oktatói szabadidős és sportprogramok szervezésére.

A pályázat célja, hogy forrást biztosítson az ELTE kari, intézeti dolgozói, hallgatói számára szabadidős és sportprogramok megszervezésre. A pályázat keretében tudományos diákköri, intézeti, tanszéki sportnapokra, tanár-diák mérkőzésekre és egyéb szabadidős programokra lehet pályázni, melyek az ELTE sporttelepein, az ELTE-BEAC szervezésében valósulnak meg a 2014-es tavaszi tanévben.

Három kategóriára adhatnak le pályázatot a jelentkezők:
1. kategória: Tanár-diák mérkőzések szervezése választott sportágban
2. kategória: Sportnap az ELTE Vízisporttelepén
3. kategória: Sárga-túra a Budai-hegyekben
A kiválasztott kategóriába tartozó sportesemény lebonyolítását az ELTE-BEAC sportszervezői a nyertes pályázók igényei alapján biztosítják.

2014. április 30-ig folyamatosan várják a pályázatokat, erre az e-mailcímre. A pályázatok folyamatosan kerülnek elbírálásra.

2014.03.27.