„Álommunkáltatókat” választottak az ELTE-sek

Az ELTE Karrierközpont 2014. május 6–8. között idén már negyedszer rendezi meg az ELTE Virtuális Állásbörzét. Az „Ajánlj munkáltatót a szakodhoz!” program során olyan potenciális kiállítókat kerestek, akik a leginkább illeszkednek Egyetemünk képzési palettájához, a kampányt nyereményjáték is kísérte.

Az ELTE hallgatói, oktatói és dolgozói az egy hónapig tartó kampány során több mint hetven munkáltatót ajánlottak a börze szervezőinek figyelmébe. A legaktívabb ajánlók a programtervező informatikus, a kommunikáció és médiatudomány, az anglisztika, a földtudomány, a gyógypedagógia, a pszichológia és a survey statisztika szakok hallgatói voltak. A Karrierközpont munkatársai felveszik a kapcsolatot a jelölt szervezetekkel és vállalatokkal, így ők is potenciális kiállítók lesznek.

Az „álommunkáltatók” között nagykövetségeket, kulturális intézeteket, az informatikai és telekommunikációs szektor, illetve a gyógyszeripar meghatározó vállalatait találjuk. Az ELTE-sek szívesen találkoznának nyelviskolák, oktatási intézmények, tanácsadó cégek, bankok és médiumok képviselőivel, de örömmel böngésznének civil szervezetek, alapítványok, könyvtárak és múzeumok állásajánlatai között is.

Az „álommunkáltatók” listája a Virtuális Állásbörze oldalán elérhető.

2014.04.08.