Nyeremények a SportPont Programban

Az ELTE és a BEAC is részt vett a Magyar Egyetemi és Főiskolai Sportszövetség (MEFS) és a HÖOK közös sportnépszerűsítő kampányában, a SportPont Programban. Az ELTE egyes sporteseményein szereplő, ott regisztráló hallgatók értékes nyereményekhez juthatnak, ha most regisztrálnak a SportPont Program oldalán.

A részvételüket pontokkal jutalmazzák meg, melyeket az oldalon írnak jóvá. A kapott pontok a regisztráció után garantált ajándékokra válthatóak. Ezt követően a sportolók megnyerhetik az értékes főnyeremények egyikét, többek között két fős utazást és jegyet egy Bayern München meccsre, EFOTT hetijegyeket, okos telefont és táblagépet. A garantált ajándékokat az ELTE-BEAC Sportirodában (1117 Bp. Bogdánfy út 10.) vehetik át a nyertesek.

Az ELTE és a BEAC edzései és rendezvényei (ahol SportPontot szerezhettek az ELTE hallgatói, helyszíni regisztrációval):

– Lágymányosi Bajnokság
Jogász Bajnokság