Megjelent az ELTE Sportkisokos

Az ELTE Sportiroda és az ELTE-BEAC augusztus közepére összeállította a legújabb sportos kiadványát, amelynek nyomtatott verziója 13 000 példányban készült el, köszönhetően a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség Sportiroda pályázatának.

A Kisokosban a zenés és táncos, küzdő-, labdás-, állóképességi-, ütős-, fitnesz-, szabadtéri sportok kedvelői is megtalálják a számukra legkevesebb mozgás lehetőséget. A kiadványt minden első éves hallgató a beiratkozáskor kézhez kapja. Az ELTE dolgozói számára pedig egy testreszabott, hiánypótló tájékoztató készül, ami lehetővé teszi, hogy az ELTE minden polgára megfelelő tájékoztatást kapjon a sportolási lehetőségekről.

Aki a nyomtatott verzióhoz nem jutott hozzá, itt elektronikusan átböngészheti a Sportkisokost.

A BEAC gólyák számára készített kedvcsináló videója itt tekinthető meg.

2014.08.27.