III. ELTE–InfoPark Kupa

2015. január 16.

Tüskecsarnok (1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7.)

2015. január 16. -

Tüskecsarnok (1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7.)

A tavaly júniusban megrendezett második tornát követően újból az ELTE és a BEAC szervezésében találkoznak az egyetem vonzáskörzetében működő cégek, vállalatok csapatai. 2015. január 16-án a Tüskecsarnok ad otthon a harmadik alkalommal megrendezett labdarúgó tornának. A sportesemény fővédnöke Mezey Barna, az ELTE rektora és Vígh László, a Nemzeti Sportközpontok (NSK) főigazgatója. Minden érdeklődőt várnak!

A tornán részt vesz az első alkalommal győztes Lufthansa és a második tornán diadalmaskodó Swietelsky csapata is. A torna minden meghirdetett helye elkelt, így három darab négyfős csoportban tizenkét csapat fog versengeni a 2015-ös trófeáért. Erős mezőny várható, amelyben szerepel a Telekom, MOL, GEA-EGI, Geo-Log, GEFCO, T-Systems, ITelligence, Strabag és a TATA csapata is.

Január 16-án a labdarúgókon kívül a Tüskecsarnok parkettás sporttermei is vizsgáznak, mert „éles” focimeccsek még nem zajlottak a frissen átadott sportcentrum falai között, így a játékosok történelmi pillanatnak lehetnek részesei. A focitorna mellett a Tüskecsarnok nyílt napot is tart, ahol számos sportág kipróbálására lesz lehetőség.

Időpont: 2015. január 16. 17:00
Helyszín: Tüskecsarnok (1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 7.)