EU-s karrierlehetőségek

ELTE ÁJK Vécsey Auditórium, ELTE Lágymányosi Campus, Konferenciaterem

2015. február 12. -

ELTE ÁJK Vécsey Auditórium, ELTE Lágymányosi Campus, Konferenciaterem

A Külgazdasági és Külügyminisztérium tájékoztató előadásokat tart 2015. február 12-én azoknak az ELTE-s hallgatóknak, akik szeretnének a későbbiekben Brüsszelben, az uniós intézményekben dolgozni Az előadást először az ELTE Állam- és Jogtudományi Karán tartják meg 13:30-tól, majd16 órától a Lágymányosi Campuson.

Várnak minden érdeklődő diákot, aki szeretné tudni, hogy milyen lehetőségei vannak a brüsszeli munkavállalásra, milyen fizetésre számíthat, hogyan tud bekerülni az uniós intézményekbe, és hogyan jelentkezzen. Az előadók a gyakorlati kérdésekre is választ adnak.

Czeti András (a brüsszeli EU Állandó Képviselet munkatársa):
Uniós állások és tippek a versenyvizsgához

Nagy Rita (a Külgazdasági és Külügyminisztérium munkatársa):
Karrierlehetőségek az Európai Külügyi Szolgálatnál

Perger István (az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének kommunikációs vezetője):
EU-s munka Brüsszelben, Strasbourgban és Budapesten
Az előadók rövid bemutatkozása

Facebook (TáTK)

Időpont: 2015. február 12. 13:30–15:00
Helyszín: ELTE ÁJK Vécsey Auditórium (1053 Budapest, Egyetem tér 1–3. VIII. előadóterem)

Időpont: 2015. február 12. 16:00–17:30
Helyszín: ELTE Lágymányosi Campus, Konferenciaterem (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A -1.72)